Programkomiteene

//Programkomiteene
Programkomiteene 2018-10-31T09:43:23+00:00

Programkomiteene

Programkomiteene i NTVA består i 2018-2019 av:

Programkomité for Agder

Tor Inge Waag, leder
towa@norceresearch.no

Knut Henriksen
knut.henriksen@scanwatt.no

Julio Jose Gonzalez
jose.j.gonzalez@uia.no

Programkomité for Bergen

Geir Anton Johansen, leder
geir.johansen@hvl.no

Jonny Johannessen
jonny.johannessen@nersc.no

Hans Munthe-Kaas
hans@math.uib.no

Ole Gunnar Søgnen
Ole-Gunnar.Sognen@hvl.no

Anne Marit Blokhus
anne.blokhus@kj.uib.no

Pinar Heggernes
pinar.heggernes@ii.uib.no

Programkomité for Oslo

Hugo Parr, leder
famparr@online.no

Torleiv Maseng
torleiv@maseng.no

Elen Roaldset
elen.roaldset@nhm.uio.no

Ragnhild Sohlberg
ragnhild.sohlberg@gmail.com

Torleif Hauge
tmhauge@gmail.com

Dag Kavlie
dag.kavlie@forskningsradet.no

Programkomité for Stavanger

Ivar Langen, leder
ivar.langen@uis.no

Arild Bøe
ab@epsis.no

Kjetil Stuland
kjetil.stuland@epost.no

Sigmund Stokka
ss@iris.no

Alfred Nordgård
alfred.nordgard@me.com

Per Arne Bjørkum
pab@statoil.com

Hans Olav Hide
hoh@lastrada.no

Programkomité for Trondheim

Mari-Ann Einarsrud, leder
mari-ann.einarsru@ntnu.no

Asbjørn Rolstadås
Asbjorn.Rolstadas@ntnu.no

Karl A Almås
karl.a.almaas@sintef.no

Arvid Næss
arvidn@matn.ntnu.no

Barbara Matusiak
barbara.matusiak@ntnu.no

Stig W Omholt
stig.omholt@ntnu.no